Колумбија машка екипа Харт планина II, црна, 1х
Свеж

Колумбија машка екипа Харт планина II, црна, 1х

DEN 534.88

Достапно.

Опуштено вклопување. Нашето лого на потпис Колумбија е вашето внимание на деталите. Лесен е, но сепак издржлив, со нашите технологии за потписи да ве одржуваат удобни-Ом-сенка УВ-блокирање заштита и омразнички перформанси. Омни-сенка : за блага до екстремна изложеност на сонце. Кога вашите продолжени активности ве одржуваат надвор од сонцето, ние ве покривме - буквално. Предложена големина : работи големи. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : За да ја одредите големината на вратот, измерете ја во основата или најгустиот дел од вратот. Колумбија го нуди овој краток ракав во повеќе бои и големини. Омна-сенка UPF 40 Заштита на сонце. Тоа е она што ја издвојува нашата облека од другите. Блокира штетни зраци на УВА и УВБ кои предизвикуваат изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Без разлика дали станува збор за немилосрден дожд што се наоѓа во долините, нон-стоп ветер што се спушта по клисурата, или падот на фрагиден планински снег .

Детали

Избор на клиенти