Ps5 Контролер Полнач Приклучок Станица, Полнење Приклучете Станица Замена Брзо Полнење Двоен Полнач Додаток ЗА PS5 Игра Конзола, Контролор Полнач
Свеж

Ps5 Контролер Полнач Приклучок Станица, Полнење Приклучете Станица Замена Брзо Полнење Двоен Полнач Додаток ЗА PS5 Игра Конзола,

DEN 1115.20

Достапно.

Брзо полнење двоен полнач ЗА PS5 контролер. Усвојува USB 3.1 интерфејс тип-Ц и усвојува пролетна излезна сонда со висока струја. Прецизни електрични компоненти, огноотпорни плочки, еколошки апс пластика. Безбеден и стабилен USB 3.1 стандард, добра заштита, силна способност против пречки. Ефикасноста на производот може до 99%. Спецификација : тип На Ставка : Материјал За Полнач За Гејмпад : Абс Боја : како што Е прикажана Сликата Тежина : Прибл. 119g Влезен напон : 5.0 V влезна струја : 1.5 А Излезен напон : 5.0 V излезна струја : 0.75 време На Полнење : Околу 2h Пакет Листа : 1 x Полнач За Гејмпад1 x Тип-C кабел 1 x Инструкција.

Детали

Item type:
 Gamepad Charger
Material:
ABS
Color:
As picture shown
Weight:
Approx. 119g 
Input voltage:
5.0V
Input current:
1.5A
Output voltage:
5.0V
Output current:
0.75A
Charging time:
about 2h
Package List:
1 x Gamepad Charger1 x Type-C cable:
1 x Instruction:

Избор на клиенти