Xbnmex 1 Пакет Големи Димензии Пластични Честитки Одделение Маса Крпи, 2023 Дипломирањето Партија Украси Чаршафи, 54x108 Злато Чаршав Партија Материјали За Класа На Диплом
Свеж

Xbnmex 1 Пакет Големи Димензии Пластични Честитки Одделение Маса Крпи, 2023 Дипломирањето Партија Украси Чаршафи, 54x108 Злато

DEN 3.00

Достапно.

Во додека, совршен додаток на било бело и злато партија украси тематските настан. €Конвенционалност и безбедно q Покривки За Маса за Еднократна Употреба направете чистење после забава брзо и лесно за да можете да уживате во времето со вашето семејство и пријатели. Погодни се и за Денот на Благодарноста, Свадбата, Годишнината, Роденденот, празникот, вечерите, собирите и саемите, речиси секоја забава или настан. Совршен начин за украсување на вашата маса на забавата. Карактеристики на производот : Изработена од висококвалитетна пева пластика, нетоксична и без мирис, високо рециклирачка алтернатива. ①Водоотпорен и Лесен За Употреба. Благодарение На премиум пластичниот материјал, оваа ткаенина за маса за забави е водоотпорна и лесна за чистење. Потрајни од просечниот пластичен чаршав, тоа ќе ги заштити вашите маси од гребнатини, прскања и истури.●Одлична Димензија И Пакет од 1 ® екстра големата димензија (54" х 108" ) го прави овој одличен пластичен чаршав ја покрива секоја маса до 8 стапки. Нов дизајн на тркач на маса, црн чаршав со златна точка, бел чаршав со точка од розово злато, добро координирајте со повеќето шеми на бои и декорација. Овие чаршафи се одлични за подигање на неуредни излевања од храна, пијалоци, боја од сесии за уметност и занаети и многу повеќе! Едноставно раширете ја декорацијата за еднократна употреба на масата кога имате потреба и преку неа во корпата за отпадоци кога ќе се извалка.

Детали

Избор на клиенти