Богатства КАРОЛИНА CJ1064-TCARC Писмо Т Фудбал Виолетова И Злато Во собата на 2 Држач За Чаши Автомобил Подлоги, Абсорбента Песочник Подлоги За Носителите Автомобил Чаши
Свеж

Богатства КАРОЛИНА CJ1064-TCARC Писмо Т Фудбал Виолетова И Злато Во собата на 2 Држач За Чаши Автомобил Подлоги, Абсорбента

DEN 239.84

Достапно.

Направете изјава во вашето возило за вашата личност и спречете ја водата да направи голем хаос кога вашиот пијалок ќе почне да се топи. Супериорна Апсорпција : Изработени од висококвалитетен песочник, овие подлоги нудат одлична апсорпција, ефикасно впивајќи кондензација на пијалоци, одржувајќи ги држачите за чаши суви и чисти. Практични и Стилски : Овие подлоги не само што спречуваат неуредни капки и излевања во вашето возило, туку делуваат и како уникатно акцентно парче, подобрувајќи ја внатрешноста на вашиот автомобил и предизвикувајќи разговори. Комплет од 2 со овој дизајн.Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во целосна боја што го прикажуваат вашиот личен стил и додаваат талент во внатрешноста на вашето возило. Погрижете се да го земете пијалокот со вас кога ќе го напуштите возилото и ќе го напуштите подметачот!. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Шеврон-Училиште Бои подароци, Шеврон - Училиште Бои колекционерски предмети, Шеврон - Училиште Бои Автомобил Подлога. Имаме дури и одлични подароци за наставници.

Детали

Избор на клиенти