ЛАМПА ЗА ЧАВЕН ПОВЕЕ, LED далечински управувач под подот IP65 водоотпорен затемнет расположение за светло далечински управувач RGB Промена на бојата за базен, отворено,
Свеж

ЛАМПА ЗА ЧАВЕН ПОВЕЕ, LED далечински управувач под подот IP65 водоотпорен затемнет расположение за светло далечински управувач

DEN 9702.24

Достапно.

Ве молиме Забелешка : 1. Водоотпорен - IP65 водоотпорен, шок -изобилен, здрав полиетилен дизајн, ладен допир, а не топол; може да се користи насекаде, внатре или надвор. Време на испорака : 10-15 дена, ако не ја добиете нарачката во рок од 30 дена, или имате какви било прашања во врска со Производ, ве молиме контактирајте веднаш, ќе одговориме во рок од 24 часа што е можно поскоро. Време на испорака : 10-15 дена, ако не ја добиете нарачката во рок од 30 дена, или имате какви било прашања во врска со Производ, ве молиме контактирајте веднаш, ќе одговориме во рок од 24 часа што е можно поскоро. Бидејќи производот рачно се мери, ќе има мала грешка, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Детали

Избор на клиенти