Колективи за изложби на Colcolo Collectibles, Организатор на полици за приказ на десктоп дрво, практични 3 нивоа за козметика на кабинетот за кукли
Свеж

Колективи за изложби на Colcolo Collectibles, Организатор на полици за приказ на десктоп дрво, практични 3 нивоа за козметика

DEN 1190.40

Достапно.

Екран : Овие случаи на прикажување се поставени насекаде во вашиот дом и можат да се користат за прикажување на забавни кекси, занаети, шминка, кујнски предмети, фигури за акција и многу повеќе. Чувајте го уредно : Полицата за прикажување на дрвени измет, чувајте видови на производи на екранот уредно и уредно, тоа е совршен подарок за најблиските и пријателите. - Премиум материјал : Стендот за приказ на фигурата е изработен од висококвалитетно дрво - десктоп или wallид монтиран за дисплеј : Овие кутии за приказ се за сè што сакате да го прикажете, да ги чувате вашите уметнички дела, колекционерските производи и така натаму. Премиум материјал : штандот за приказ на фигурата е изработен од висококвалитетно дрво.Стенд за приказ : Акционата фигура е одлична за прикажување на фигурини, накит, уметност и занаети, колекционери, минијатури, модели, кукли, награди и трофеи. Премиум материјал : штандот за приказ на фигурата е изработен од висококвалитетно дрво. Ве молиме, дозволете малку грешки заради рачно мерење и различни монитори. Екран : Овие случаи на прикажување се поставени насекаде во вашиот дом и можат да се користат за прикажување на забавни кекси, занаети, шминка, кујнски предмети, фигури за акција и многу повеќе. Големина на графиконот : 44. Решетка за приказ на десктоп или wallид : Овие кутии за приказ се за сè што сакате да го прикажете, чувајте го вашето уметничко дело, колекционерство и така натаму. - Приказ : Овие случаи на прикажување се поставени насекаде во вашиот дом и може да се користат за прикажување на забавни кекси, занаети, шминка, кујнски предмети, фигури за акција и многу повеќе. Опис : - Стенд за приказ : Стенд на акциите е одличен за прикажување на фигурини, накит, уметност и занаети, колекционерски производи, минијатури, модели, кукли, награди и трофеи. - Чувајте го уредно : Полицата за прикажување на дрво од дрво чувајте видови на производи на екранот уредно и уредно, тоа е совршен подарок за најблиските и пријателите.75inchpackage Вклучува : 1 Слика за прикажување на фигура : 1.

Детали

Избор на клиенти