ЖАРГУРИН 12 ПАРЧИЊА Хаваи Третираат Кутии, Алоха Тики Тематските Партија Фаворизира Третираат Кутија, Бонбони Добрите Подарок Кутии Со Рачки За Хавајски Луау Роден
Свеж

ЖАРГУРИН 12 ПАРЧИЊА Хаваи Третираат Кутии, Алоха Тики Тематските Партија Фаворизира Третираат Кутија, Бонбони Добрите Подарок

DEN 207.84

Достапно.

Ќе Добиете : 12 парчиња кутии за подароци за забави во 2 различни дизајни во пакетот, секој стил има 6 парчиња за да ги задоволи вашите потреби за украси за забави. Совршено за искористување на овие кутии На Хаваи како пакување за подароци за забави и ставање закуски или сувенири за забави во кутиите за да им ги дадете на вашите гости. Шик Хавајски Дизајн : тематски хартиени кутии Алоха Тики кои се отпечатени со тропски дезени од двојни страни, извонредни и стилски, можат да додадат најмногу славеничка атмосфера на вашата забава и да остават длабок впечаток кај вашите гости. Широко Користени : кутиите за подароци се околу 6,3 x 3,7 x 3,7 инчи( L x W x H), совршени за подароци за забави и закуски. Можете да ставите разни закуски или подароци во неа, како што се пуканки, бонбони, колачиња, овошни закуски, чоколади, кекси, играчки, занаети или подароци за благодарност. Многу Прилики : Овие кутии за добрите хаваи се најдобриот избор за многу прилики, вклучувајќи роденденски забави, тематски забави на Хаваи, забави со тема Алоха ТИКИ, забави Во Луау, тропски забави или други среќни настани за изразување на вашиот искрен благослов, што ја прави вашата забава потопла и полна со енергија. Висококвалитетни Материјали : Овие кутии за бонбони се изработени од висококвалитетни крафт-хартиени материјали, печатење во целосна боја од двете страни, лесно се склопуваат со преклопување на клапите, можете да ги притиснете страните, а потоа спакувани рамно за практично складирање кога не се користат, еднократно и може да се рециклираат. ВЕ Молиме имајте предвид дека фотографијата може малку да се разликува од вистинската ставка во однос на бојата поради осветлувањето за време на фотографирањето или приказот на мониторот. УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : доколку имате проблеми со квалитетот со нашите производи, слободно контактирајте не. Преземаме целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе се потрудиме брзо и ефикасно да го решиме вашиот проблем.

Детали

Избор на клиенти