ZJHYXYH Креативни Мини Бисер Преносни Кожа Свадба Фаворизира Бонбони Подарок Кутија Бебе Туш Роденден Желби Торби Божиќ Партија Декорација
Свеж

ZJHYXYH Креативни Мини Бисер Преносни Кожа Свадба Фаворизира Бонбони Подарок Кутија Бебе Туш Роденден Желби Торби Божиќ Партија

DEN 1398.40

Достапно.

Материјал : стп кожа. Големина : 12х6х7см. Количина : 5/10/20 парчиња( забелешка : не е вклучено слаткото). Апликација : овие креативни кутии се направени од картон кој не е лесно деформиран. Овие кутии за услуги се идеални за свадба, прослава, годишнина, туш за бебиња Или декорација За роденденска забава Совршени За пакување бонбони, пакување колачиња/пециво, кутија за накит, КРЕАТИВНИ уметности и занаетчиски САМИ ИЛИ кој било мал предмет за и пријатен начин за подарување подароци. Овие кутии за бонбони се рамни полупроизводи за испорака и лесно се преклопуваат сами.Мораш да се собереш!.

Детали

Избор на клиенти