Добијте Добро Наскоро Подароци За Жени По Операцијата - 13 Парчиња Пакет За Нега На Жени, Подароци За Грижа За Себе, Сет За Подароци За Брзо Закрепнување, Кутија За По?
Свеж

Добијте Добро Наскоро Подароци За Жени По Операцијата - 13 Парчиња Пакет За Нега На Жени, Подароци За Грижа За Себе, Сет За

DEN 1.00

Достапно.

Картичката за потврда за обновување ја вклучува пораката "вие сте неверојатни и силни и храбри и прекрасни запомнете го тоа". Удобноста и закрепнувањето беа нашиот фокус при изборот на овие подароци. ? Комплет За Бања За обновување : Нашата бомба за капење со лаванда и премиум лосион За раце Со цветови Од цреша се оздравуваат наскоро подароците се совршени за жените кои сакаат да ги впијат своите проблеми. Овие подароци се совршени за охрабрување и удобност по операција или бременост. За да и помогнете на вашата мајка, сестра, девојка или најдобра пријателка со брзо закрепнување. ? Нејасно Шише Со Топла Вода( Бело) : овој подарок за опоравување помага во олеснување на болките и болките, опуштање, ослободување од стресот и добар сон по операцијата. ?️ ● Комплет За Обновување На Масажа на лице (Роза) : нашиот розов ролери за лице и гуа ша подарок. ? Подароци За Жени По Операцијата ? Нашиот комплет за подароци вклучува 13 прекрасни подароци за жени по операцијата. ? Зајакнување На Картичката За Афирмација : Помогнете им на жените што ги сакате да оздрават наскоро со надополнување на вашата корпа за подароци со внимателна афирмација. Подароците за закрепнување нудат и практични и ментални здравствени придобивки. Релаксирачка бања со мирис на лаванда, проследена со Лосион За Раце Садоер, е совршена за некое "јас време" по операцијата.️ € Добијте Добро Наскоро Подароци За Жени По Операцијата : нашиот сет за подароци" Време за релаксација " вклучува подароци за опоравување за жени по операцијата. Совршен подарок за жени по операцијата за да помогне во намалување на подпухнатоста, ублажување на напнатоста на лицето, подобрување на релаксацијата и промовирање на лимфниот проток низ телото. ? Есенцијално Масло Восочна Свеќа (Ванила и кокос) : Нашата миризлива восочна свеќа вклучува посебна порака За жените што ги сакате "Зад секоја моќна жена Стои нејзината миризлива свеќа". ? Нејасен Сет За Ќебе (Јоргована) : Испратете прегратка До жените што ги сакате со нашиот" гушкањето е вистинско " супер мек 2-парче нејасно ќебе, совршени подароци за гушкање на софата или во кревет за опуштање и опоравување по операцијата. Соодветниот комплет од 2 парчиња се совршени подароци за релаксирање или за сушење по долга топла бања. Нашите се оздравуваат наскоро подароците се надополнуваат едни со други за да формираат одлични подароци за опоравување за жените по операцијата.

Детали

Избор на клиенти