Овил 48 парчиња Торби За Подароци, 8 Бои Чанти За Забави За Забави, Добри Чанти Со Рачки За Деца Роденден, Свадба, Материјали за Забави -5,9€3,2€8,3 инчи
Свеж

Овил 48 парчиња Торби За Подароци, 8 Бои Чанти За Забави За Забави, Добри Чанти Со Рачки За Деца Роденден, Свадба, Материјали

DEN 3.00

Достапно.

●Шарени Торби За Подароци● : ќе добиете 48 парчиња хартиени кеси за забави. Вкупно 8 бои, вклучувајќи црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, виолетова, розова, бела. Постојат 6 кеси за подароци за секоја боја. Шарените бои можат да одговараат на вашите различни прилики и расположенија. €Големина : 5.9€3.2€8.3 инчи/15 € 8€21 см. Нежните и компактни кеси за подароци се погодни за чување мали играчки, бонбони, Бисквити и други мали подароци, задоволувајќи ги вашите различни потреби. ●Крафт-Хартиен Материјал● : нашите торби за подароци се изработени од крафт-хартија со врвен квалитет, која е еколошка. Чантата за добрите е преклоплива за секојдневно носење, нетоксична и може да се рециклира. Педантен Подарок : едноставните стилови на еднобојни бои ќе одговараат на која било од вашите креации. Можете да дизајнирате своја уникатна торба за забави направете ги да изгледаат уште поневеројатно со сликање, САМОСТОЈНО, печатење и украсување. ●Сценарија За апликација : Овие шарени мали торби за торби совршени за туширање за бебиња, Божиќ, роденденски забави, свадби итн.

Детали

Избор на клиенти