Јувале Октоберфест Партиски Плочи, Баварско Знаме И Дизајн На Пиво
Свеж

Јувале Октоберфест Партиски Плочи, Баварско Знаме И Дизајн На Пиво

DEN 255.84

Достапно.

Октоберфест Партиски Плочи : овие плочи за еднократна употреба имаат сино-бела позадина на баварското знаме со пенливо пиво, ѓеврек и транспарент"Октоберфест". Совршен За : Ставете ги овие чинии Октоберфест до масата за вклучена маса за гостите да ги зграпчат сопствените каснувања и предјадења во барот. Висок Квалитет : овие плочи за еднократна употреба се направени од издржлива хартија што нема лесно да се преклопат или скршат. Димензии : секоја германска партиска плоча има дијаметар од 9 инчи. Што Е Вклучено : ќе добиете вкупно 80 Плочи Октоберфест За еднократна употреба. Возбуден за најголемиот фолклорен фестивал на пивото во светот? Бидете сигурни дека ќе имаат овие шарени партија хартија плочи на рака. Тие се совршени садови за забави и украс за славење На Октомври фест дома, канцеларија, забави на задната врата и места за забави на отворено. Секој пакет вклучува рефус сет од 80 хартиени плочи направени од бела табла.

Детали

Избор на клиенти