Ниансин 25мм Најлонско Тркало За Мебел, Тркала За Транспорт, Жолти/Фиксни Тркала/Вртливи Тркала/Сопирачка/20кг/1 парчиња, Тркалца За Тркала За Вртење На Количка И В )
Свеж

Ниансин 25мм Најлонско Тркало За Мебел, Тркала За Транспорт, Жолти/Фиксни Тркала/Вртливи Тркала/Сопирачка/20кг/1 парчиња, Тркалца

DEN 1.33

Достапно.

5/2 ве молиме контактирајте не). Метална плоча за монтирање и топчести лежишта,флексибилна ротација,стабилна и издржлива. Подвижните тркалца може да се користат во домови, училишта, гаражи, продавници, колички и болници. 6 видови Комбинации се достапни). Материјал : најлонски тркалца,висока цврстина,отпорност на триење,отпорен на прашина,тивок и безбеден, без оштетување на подот. Тоа е најдобриот избор за стариот мебел да ги замени тркалцата. Тешките тркалца може да се користат за поместување на отоманската, масичката, штандовите за растенија итн. Метална плоча за монтирање и топчести лежишта,флексибилна ротација,стабилна и издржлива.Параметри на стоката : име На Производ : Вртливи Тркала Тркалаброј на пакувања : 4материјал : дијаметар На Најлонско Тркало : 1" ширина на 25мм тркала : 13мин висина на инсталација : 38мммонтирачка плоча : 39*33ммхол растојание : 30*24ммскрипци дијаметар на дупката : 4,2 ммфиксна дебелина на плочата : 1,5 мм носивост : 20кг (едно тркало тркало)Ако Имате Какви Било Прашања Кога Користите, слободно контактирајте не преку порака. Дијаметар на тркалото = 1,5 Инчи; ширина на тркалото = 17мм; висина по инсталацијата = 38мм; плоча за монтирање = 39*33мм; растојание на дупката = 30*24мм. Тешките тркалца може да се користат за поместување на отоманската, масичката, штандовите за растенија итн. Подвижните тркалца може да се користат во домови, училишта, гаражи, продавници, колички и болници. Дијаметар на тркалото = 1,5 Инчи; ширина на тркалото = 17мм; висина по инсталацијата = 38мм; плоча за монтирање = 39*33мм; растојание на дупката = 30*24мм. (Ако ви требаат тркалца со други големини,1. 6 видови Комбинации се достапни). Носивост : комплет од 4, носивост на едно универзално тркало е 20 килограми.5/2 ве молиме контактирајте не).Спецификации : 3 стилови = а-фиксни тркалца/б-вртливи тркалца без сопирачка/в - вртливи тркалца со сопирачка. Тоа е најдобриот избор за стариот мебел да ги замени тркалцата. Материјал : најлонски тркалца,висока цврстина,отпорност на триење,отпорен на прашина,тивок и безбеден, без оштетување на подот. Носивост : комплет од 4, носивост на едно универзално тркало е 20 килограми. Транспортни тркалца : стил Б/ц, ротирачки 360°, слободно да ја менувате насоката напред,лесен и флексибилен за движење на опремата за мебел (ве Молиме запомнете : стил - насочните тркалца не можат да ротираат,не можат да се вртат, може да се користат со ротирачки тркалца.

Детали

Избор на клиенти