Хаишоп Спортски Пешкир Пешкири За Плажа Завиткајте Пренослива Мулти-Конверзивна Бањарка Со Брзо Сушење Бањарка Плажа За Нуркање Наметка Ветроупорна и Топла Спорт
Свеж

Хаишоп Спортски Пешкир Пешкири За Плажа Завиткајте Пренослива Мулти-Конверзивна Бањарка Со Брзо Сушење Бањарка Плажа За Нуркање

DEN 3.33

Достапно.

Лесно за носење насекаде, патување, спортови на вода, спортови на отворено, тоа е лична Мобилна Соблекувална. Тоа не е само облека што се менува, туку може да се користи и како плажа, базен или крпа за капење. Наметка за пливање за сурфање пончо пешкир, не само што обезбеди одредена приватност додека се менува во и надвор од мокарниот костум,. Можете да го користите како пешкир по спортови на вода, ова е се што ви треба за плажа, базен, кампување и патување. Одличен подарок : совршен роденден, Божиќ и годишнина подароци на Вашиот Родител,момче,сопруга,сопруг, ќерка или пријател. Лесно за носење насекаде, патување, спортови на вода, спортови на отворено, тоа е лична Мобилна Соблекувална. Тоа не е само облека што се менува, туку може да се користи и како плажа, базен или крпа за капење. Наметка за пливање за сурфање пончо пешкир, не само што обезбеди одредена приватност додека се менува во и надвор од мокарниот костум,. Можете да го користите како пешкир по спортови на вода, ова е се што ви треба за плажа, базен, кампување и патување. Одличен подарок : совршен роденден, Божиќ и годишнина подароци на Вашиот Родител,момче,сопруга,сопруг, ќерка или пријател. Не само што обезбеди одредена приватност додека се менува во и надвор од мокриот костум, Дизајн со качулка и џеб. Наметка За Пливање за Сурфање на плажа ,Лесен Мокар Костим За Менување крпа пончо со Ракав за качулка - - - - вашата лична соблекувална! Една големина одговара најмногу : 110х80см брзо Исушете ја Облеката : машината што се пере не се намалува по миењето не избелувајте тоа не е само облека што се менува, туку може да се користи и како плажа, базен или крпа за капење.

Детали

Избор на клиенти