Ps4 Конзола Дизајнер Кожата За Sony Playstation 4 Систем Плус Две Налепници За: Ps4 Dualshock Контролер-Џони Гревови Supaclean
Свеж

Ps4 Конзола Дизајнер Кожата За Sony Playstation 4 Систем Плус Две Налепници За: Ps4 Dualshock Контролер-Џони Гревови Supaclean

DEN 464.00

Достапно.

Највисок Квалитет, Целосна Боја," Анти-Лизгање "Зафат-Како Винил"Налепница". Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора. Лесно Инсталирање И Отстранување. Не Остава Зад Себе Лепливи Остатоци. Одговара На Sony Play Station 4 Следната Генерација Конзола & 2 Dualshock Контролори. Прецизно Сечење, Лесен Пристап за Копчиња, Контроли И Конектори.

Детали

Избор на клиенти