Boston International JC17147 Правоаголен керамички послужавник, 13 x 7,5-инчи, саќе, саќе
Свеж

Boston International JC17147 Правоаголен керамички послужавник, 13 x 7,5-инчи, саќе, саќе

DEN 1.00

Достапно.

Керамички послужавник : дизајнер за саќе што служи чинија; Микробранова и машина за миење садови. Димензии : Правоаголна форма и мерки 13 x 7,5-инчи. Инспирирана од пчеларство : Златно жолт послужавник со плоча со врежана шема на саќе и бумска пчела, карактеристики на потресена завршница. Послужете ги гостите со стил : Одлично за овошна чинија, чинија со месо и сирење или за десерти засладени со мед. Прославете го домот : Побарајте повеќе од колекцијата Honeycomb од Бостон Интернешнл. Керамички послужавник : дизајнер за саќе што служи чинија; Микробранова и машина за миење садови. Димензии : Правоаголна форма и мерки 13 x 7,5-инчи. Инспирирана од пчеларство : Златно жолт послужавник со плоча со врежана шема на саќе и бумска пчела, карактеристики на потресена завршница. Послужете ги гостите со стил : Одлично за овошна чинија, чинија со месо и сирење или за десерти засладени со мед. Прославете го домот : Побарајте повеќе од колекцијата Honeycomb од Бостон Интернешнл. Оваа златна жолта служба за сервирање има врежана бумска пчела и шармантна шема на саќе. Мерки 13 x 7. 5-инчи, одлични за служење на гости на следната прослава, или за секојдневно јадење со пријателите и семејството. Керамиката е микробранова и машина за миење садови. Побарајте повеќе од колекцијата на саќе од Бостон Интернешнл, вклучувајќи го држачот на пакетите за шеќер, кригла, тегла за добра, стомна, садови за тепсија, чинии за гнездење и многу повеќе. Бостон Интернешнл е ексклузивен увозник и дистрибутер на дизајн, супериорен квалитет на хартија, производи за подароци и декоративни додатоци за кујна и домови повеќе од четвртина век. Ве покануваме да го прославите домот со Бостон Интернешнл.

Детали

Избор на клиенти