Стејси Камшик СТЛ-2 Изолација Пинцети За Продолжување На Трепките/Прецизна Алатка За Апликатор За Изолација/Материјали за Класични Екстензии &засилувач; Индивидуа
Свеж

Стејси Камшик СТЛ-2 Изолација Пинцети За Продолжување На Трепките/Прецизна Алатка За Апликатор За Изолација/Материјали за Класични

DEN 0.33

Достапно.

● НАЈДОБРА ИЗОЛАЦИЈА ДОСЕГА-Специјално направена за Оние кои штотуку почнуваат да се тресат и за веќе квалификувани уметници на трепките да ја изолираат природната трепка и да го постават продолжувањето на трепките многу уредно. ● ИЗДРЖЛИВОСТ-Стејси Пинцетите За Трепки се анти-киселински, некорозивни и отпорни на ' рѓа, што ги прави отпорни на абење. Овие професионални пинцети за трепки се направени од антимагнетен материјал. ● УЛТРА ТЕНКИ СОВЕТИ-Професионални пинцети за трепки со совети кои се совршено усогласени за да ви помогнат да ги добиете најмалите трепки за бебиња и да го направите вашето искуство незаборавно. Верен асистент благодарение на нивната висококвалитетна површина и совети кои се полирани со рака. ✅ономски ДИЗАЈН-Професионални пинцети за трепки кои се лесни за употреба и удобно лежат во раката. Толку погодно, тие се чувствуваат речиси како продолжение на вашата рака, без чувство на вкочанетост во прстите. ● ПРАКТИЧНО ПАКУВАЊЕ-Продадено Со заштитна футрола за да избегнете оштетување или свиткување на врвовите и да ги одржувате остри и безбедни.

Детали

Избор на клиенти