Пинцети За трепки Прецизни Пинцети Лесни За Држење Пинцети За Трепки Студио Фино Финиш
Свеж

Пинцети За трепки Прецизни Пинцети Лесни За Држење Пинцети За Трепки Студио Фино Финиш

DEN 2.00

Достапно.

Лесно Носење : Доаѓа и со мала големина и лесна, пинцетата е лесна за носење и складирање, погодна за употреба. Точно Стегање : пинцетите имаат точно стегање. Пинцетите се цврсто затнат, со острина околу 0,5 мм, еластична, лесна за ракување, прецизно стегање без истекување на косата и способни да држат фини предмети. Применливи Сценарија : можете да ги користите пинцетите во вашиот дом, или во студио, и тоа е многу погодно за професионални трепки и салони за нокти. Designономски Дизајн : Во Согласност со ergономскиот дизајн, пинцетите се удобни и лесни за држење, мали и лесни без замор. Материјал од Нерѓосувачки Челик : Изработен од врвен материјал од нерѓосувачки челик, пинцетата е силна и цврста, не е лесна за деформација, погодна за долготрајна употреба.

Детали

Избор на клиенти