Куче Јака Сигурносен Појас Брава Мустаќи Црна Бела 11 до 17 Инчи 1.0 Инчен Широк
Свеж

Куче Јака Сигурносен Појас Брава Мустаќи Црна Бела 11 до 17 Инчи 1.0 Инчен Широк

DEN 472.00

Достапно.

Одговара на 11-17" големина на вратот и е широк 1". Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот Ремен, така што ќе го притиснете централното копче за да го ослободите затворачот. Изработена од полиестер со висока густина и издржливи челични компоненти, оваа јака е изградена да трае и има прекрасни живописни уметнички дела. Овој патентиран производ (Д609, 408) е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Вашето куче ќе зборува за градот кога луѓето ќе забележат дека ја носат Оваа прекрасна Јака За Кучиња со Појас! Изработена од полиестер со висока густина и издржливи челични компоненти, оваа јака е изградена да трае. Се одликува со прекрасни живописни уметнички дела. Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот Ремен, така што ќе го притиснете централното копче за да го ослободите затворачот. Овој производ Е Направен во САД Со Тока Надолу Ад. и официјално лиценциран со Тока Надолу.

Детали

Избор на клиенти