Лејн ЛЕН Луксузни Крпи За Капење Сет - 6 Парче Сет, Памучни Крпи За Бања, Нула Пресврт, Брзи Суви Крпи За Туширање, Дополнителна Мека Абсорбента Крпа За Капење, 2 Крпи З
Свеж

Лејн ЛЕН Луксузни Крпи За Капење Сет - 6 Парче Сет, Памучни Крпи За Бања, Нула Пресврт, Брзи Суви Крпи За Туширање, Дополнителна

DEN 479.84

Достапно.

Фалејќи се со конструкција Со Нула Пресврт, овие крпи не само што се чувствуваат меки на вашата кожа, туку се и многу апсорбирачки за удобно и удобно сушење. Кога барате луксузен комплет за крпи што ќе направи да се чувствувате како кралско семејство, не гледајте подалеку од Лентата. Може да видите влакненца за време на првите неколку употреби поради крпите што содржат 100% памучни купови, но треба да се намалат по секое перење. Изработена од врвен Памук, секоја крпа за капење, крпа за раце и крпа за миење ветува дека ќе биде мека на вашата кожа за да ве загрее и исуши откако ќе излезете од тушот. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Најдобри Крпи за Капење со врвен квалитет на хотелска бања. За најдобра употреба, измијте одделно при прва употреба. Секогаш мијте ги крпите одделно за да ја минимизирате влакната. Луксузни Крпи За Капење : донесете Ја хотелската спа атмосфера дома со нашиот 550 GSM 100% Премиум Памучен 6-Парче Цврст Високо Абсорбентен Комплет За Крпи. Упатства за нега : поради употребата на јамки со нула пресврт, нашите крпи за бања обезбедуваат голема мекост. Сепак, за секој случај, ако не сте задоволни со вашето купување, ние нудиме 30 ден гаранција за враќање на парите. Совршен Подарок за мажи и жени, мајки и татковци, Денот На Мајката На Вљубените И Божиќ. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Најдобри Крпи за Капење со врвен квалитет на хотелска бања. Фалејќи се со конструкција Со Нула Пресврт, овие крпи не само што се чувствуваат меки на вашата кожа, туку се и многу апсорбирачки за удобно и удобно сушење. Сепак, за секој случај, ако не сте задоволни со вашето купување, ние нудиме 30 ден гаранција за враќање на парите. Ние веруваме во издржливоста и мекоста на нашиот производ. Овие комплети за бањи за туширање добро се вклопуваат со сите додатоци за бања.Луксузни Крпи За Капење : донесете Ја хотелската спа атмосфера дома со нашиот 550 GSM 100% Премиум Памучен 6-Парче Цврст Високо Абсорбентен Комплет За Крпи. Оеко-Текс Сертифициран : нашите комплети за крпи за Бања се направени од Фабрика Сертифицирана ОД ОЕКО-ТЕКС. Совршен Подарок за мажи и жени, мајки и татковци, Денот На Мајката На Вљубените И Божиќ. Овие Луксузни Крпи за Капење доаѓаат Во Прекрасни Цврсти Бои за Да Се Координираат Со Секој Декор за Бања. Упатства за нега : поради употребата на јамки со нула пресврт, нашите крпи за бања обезбедуваат голема мекост. Овие комплети за бањи за туширање добро се вклопуваат со сите додатоци за бања.

Детали

Избор на клиенти