ОМУНИ Грабнете Барови за Бања, Бања Против Лизгање Зафат, Безбедносна Поддршка Железнички Оневозможени Огради, Монтажа На Ѕид Директно Грабање Бар, Цврста Рачка За
Свеж

ОМУНИ Грабнете Барови за Бања, Бања Против Лизгање Зафат, Безбедносна Поддршка Железнички Оневозможени Огради, Монтажа На Ѕид

DEN 3.33

Достапно.

Стабилна : Лентата За Фаќање Од Не ' рѓосувачки Челик Може Безбедно Да Поддржува Тешки Предмети Со Тежина до 200 Кг, Што Значително Го Намалува Ризикот од Лизгање и Паѓање и Обезбедува Поддршка за Секого, Ја Подобрува Стабилноста. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца. Не Само Што Се Применуваат За Користење Како Бања Туш Грабне Бар,Но, Исто Така, Може Да Се Одржи Облека, пешкир И Сл. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца. Стабилна : Лентата За Фаќање Од Не ' рѓосувачки Челик Може Безбедно Да Поддржува Тешки Предмети Со Тежина до 200 Кг, Што Значително Го Намалува Ризикот од Лизгање и Паѓање и Обезбедува Поддршка за Секого, Ја Подобрува Стабилноста. Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат. Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опоравуваат од Операција за Независност, Доверба и Безбедност во Бањата.Предности : Шипката За Туширање Е Изработена Од Издржлива Конструкција, Се Одликува Со Отпорна Завршница за Да Се Обезбедат Трајни Перформанси. Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат. Безбедност Грабне Бар, Кафза Постарите И Среќни Целото Семејство, Мала Промена На Деталите Може Да Го Подобри Безбедносниот Фактор На Нашата Бања Материјал За Живот : (Конструкција Од Нерѓосувачки Челик,Издржлив, Вода)Дијаметар На Цевката : 20мин инсталација : Метод На Инсталација На Ѕид : Поправете Шајка (Обезбедете Завртка)Белешки : Поради Рачно Мерење, Дозволете Мала Количина На Грешка Поради Поставките на Мониторот и Дефиницијата На Пикселите На Мониторот, вистинската Боја На Производот Може Да Биде Малку поинаква На Добрите производи Им е Потребна И Вашата, за Да се Осигурате Дека Производите Се Мазни И Чисти, Се Препорачува Редовно Да Ги Чистите.

Детали

Избор на клиенти