SLSFJLKJ Продавница За Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј Држач За Бања Рачна Крпа Организатор На Решетки Со Двојни Шини
Свеж

SLSFJLKJ Продавница За Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј Држач За Бања Рачна Крпа Организатор На Решетки Со Двојни Шини

DEN 8375.68

Достапно.

Продавница Од Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј За Шалови, Држач За Крпи За Капење, Решетка За Складирање Двојна Ограда. Разновидни функции, може да висат само крпи и крпи за капење, а може да се користат и како решетка за сушење. База, стабилна и издржлива. Стоејќи на подот, можете да го преместите каде сакате. Не се плаши од вода, не е лесно да ' рѓа. Продавница Од Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј За Шалови, Држач За Крпи За Капење, Решетка За Складирање Двојна Ограда. Разновидни функции, може да висат само крпи и крпи за капење, а може да се користат и како решетка за сушење. База, стабилна и издржлива. Стоејќи на подот, можете да го преместите каде сакате. Не се плаши од вода, не е лесно да ' рѓа. Продавница Од Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј За Шалови, Држач За Крпи За Капење, Решетка За Складирање Двојна Ограда.Разновидни функции, може да висат само крпи и крпи за капење, а може да се користат и како решетка за сушење.База, стабилна и издржлива.Стоејќи на подот, можете да го преместите каде сакате.Не се плаши од вода, не е лесно да ' рѓа.Должина : Прибл. 30 см / 12 инчи висина : Прибл. 25-40 см / 10-16 инчи содржина на пакетот : 1* Полица На Претпазливост : 1, поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см.Забелешки : 1. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради рачно мерење, ви благодариме за разбирањето!2. Поради разликата помеѓу различните монитори, ве молиме разберете дека сликата можеби не ја одразува вистинската боја на предметот.

Детали

Избор на клиенти