Мутеики Бања Пешкир Шини, Нерѓосувачки Челик Крпа Држач Подвижен Пешкир Бар 108-Степен Ротирачки Бања Светла 5-Бар Пешкир Решетката Удар Виси Прачка Сребро 29.5 Х 35см
Свеж

Мутеики Бања Пешкир Шини, Нерѓосувачки Челик Крпа Држач Подвижен Пешкир Бар 108-Степен Ротирачки Бања Светла 5-Бар Пешкир Решетката

DEN 603.20

Достапно.

Xproduct Големина : 29, 5 X35 Cm. Xmovable Пешкир Бар, 180° Ротирачки, Мулти-Функционална Поставеност, Размислете Што Мислите, Знајте Што Ви Треба. Xnot Сите Шипки За Пешкири Можат Слободно Да се Ротираат 180°, Дизајнот Со Повеќе Шипки Може да се Ротира 180 за Да Заштеди Простор. Xdouble Кука Дизајн, Функционално Складирање, За Да Се Задоволат Потребите На Виси Мали Предмети. Xng Оптоварување-Beaw Без Паѓање, Полн Со Материјали, Поцврст и Издржлив, Не Е Лесен за Промена И Гнев во Носивост На Песок.Ако Имате Какви било Прашања во Врска Со Моите Производи, Слободно Консултирајте Се Со Нас, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. Xproduct Големина : 29, 5 X35 Cm. Xmovable Пешкир Бар, 180° Ротирачки, Мулти-Функционална Поставеност, Размислете Што Мислите, Знајте Што Ви Треба. Xnot Сите Шипки За Пешкири Можат Слободно Да се Ротираат 180°, Дизајнот Со Повеќе Шипки Може да се Ротира 180 за Да Заштеди Простор. Xdouble Кука Дизајн, Функционално Складирање, За Да Се Задоволат Потребите На Виси Мали Предмети. Xng Оптоварување-Beaw Без Паѓање, Полн Со Материјали, Поцврст и Издржлив, Не Е Лесен за Промена И Гнев во Носивост На Песок.Ако Имате Какви било Прашања во Врска Со Моите Производи, Слободно Консултирајте Се Со Нас, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. Добредојдовте Во Мојата Продавница, Ако Имате Какви било Прашања во Врска Со Моите Производи, Слободно Консултирајте Се Со Нас, Ние ќе Ви Одговориме 24 Часа.Име на производ : Ротирачки Пешкир Од Нерѓосувачки Челик Барпроизвод Боја : Сребрен Производ Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина На Производот : 29, 5х35см.Тежина на производот : 0,8 Kgproduct Оптоварување : 10kgtowel Бар Тип : 5 Barsinstallation Метод : Punch Function : Ставете Туш Материјали Применлива Средина : Бања/Кујна/Дневна Соба/Балкон, Итн.Лесно Складирање : Ставете Крпи За Капење / Ставете Облека / Може Да Закачите Повеќе Крпи / Закачете Топчиња За Капење / Четки За Бања / Фен За Коса, Итн.Производот Вклучува : Пешкир Rackx1 (Овој Производ Не Вклучува Други Украсни Предмети) Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Е-Пошта и Ние Ќе Ви Бидеме На Услуга 24 Часа На Ден.

Детали

Избор на клиенти