Кес Двојна Крпа Бар Ѕид Монтирање за 16 Столпчиња, Бања Пешкир Решетката Држач За Крпа Крпа Закачалка Рѓосувачки Вкупна Должина 17,7 Инчи Четкана Завршница, А2001С45-2
Свеж

Кес Двојна Крпа Бар Ѕид Монтирање за 16 Столпчиња, Бања Пешкир Решетката Држач За Крпа Крпа Закачалка Рѓосувачки Вкупна Должина

DEN 2.67

Достапно.

Кес го надгради вклучениот хардверски пакет. Надградените тешки завртки од нерѓосувачки челик можат ефикасно да спречат кршење и лизгање. Покрај тоа, КЕС ја зголеми и должината на завртките и сидрата, кои се погодни и за цврсти ѕидови и за гипс картон. Нерѓосувачки Челик. Одлично за Одржување На Суви Крпи : растојанието помеѓу двете шипки е 2,5". Растојанието помеѓу две шипки за пешкири обезбедува доволно простор за закачување на две дебели крпи во исто време, исто така овозможува побрзо сушење на крпите. Одговара на 16 "столпчиња во ѕидот : Вкупната должина е 17,7". Должината помеѓу центарот на монтажните столпчиња е 16", совршено прицврстување на ѕидните столпчиња од 16 инчи. Растојанието помеѓу двете решетки е 2,5". Проекцијата е 5,7". Надграден Тежок Хардвер : КЕС го надгради вклучениот хардверски пакет. Надградените тешки завртки од нерѓосувачки челик можат ефикасно да спречат кршење и лизгање. Покрај тоа, КЕС ја зголеми и должината на завртките и сидрата, кои се погодни и за цврсти ѕидови и за гипс картон. Овие надградби ќе ја одржат вашата шипка за пешкири стабилна и безбедна. Макс. оптоварување : 11 килограми/5 кг. Отпорен на ' рѓа : Оваа шипка за крпи може да се инсталира во бања, туш, кујна итн. Нема лесно да стане ' рѓосан во влажна средина благодарение на материјалот од нерѓосувачки челик 18/8. Четкана Завршница : Четкан челик и четкан никел финиш е изграден за да се спротивстави на секојдневните гребнатини и корозии. - Пешкир Бар Материјал : СУС 304 Нерѓосувачки Челик ('Рѓосувачки). - Материјал за завртки : СУС 304 Нерѓосувачки Челик (Отпорен На ' рѓосување). - Заврши : Четкан Челик. - Големина на дупчалка : 6 мм. - Метод На Инсталација : Монтирање На Ѕид.

Детали

Избор на клиенти