18 Инчен Индустриски Цевки Пешкир Бар, Елибрен Бања Хардвер Пешкир Бар Додаток, НАПРАВИ САМ Држач За Бања Држач За Бања, 1 Пакет
Свеж

18 Инчен Индустриски Цевки Пешкир Бар, Елибрен Бања Хардвер Пешкир Бар Додаток, НАПРАВИ САМ Држач За Бања Држач За Бања, 1 Пакет

DEN 287.84

Достапно.

18 инчен цевка пешкир бар, изработен од висок квалитет, цврст и цврст. Држачот за крпи за индустриски цевки свети индустриски, но елегантен изглед декор, во голема мера го подобрува квалитетот на животот. Гроздобер цевка пешкир бар доаѓа со лесна инсталација, ѕид монтажа хардвер додатоци се вклучени. Индустриски пешкир наметка бар ќе биде совршен декор во вашата бања и кујна. Не само на ѕидот крпа бар, тоа може да се справи со се што сакате да висат, помогне да се задржи вашиот простор чист, уредни и суви. 18 Инчен Индустриски Цевки Пешкир Бар, Елибрен Бања Хардвер Пешкир Бар Додаток, САМ Држач За Бања Држач Ѕид Монтирање, 1 Пакет.

Детали

Избор на клиенти