Перница Капок Капок Детлер во куќиштето на листовите на Орг Сатеен
Свеж

Перница Капок Капок Детлер во куќиштето на листовите на Орг Сатеен

DEN 1536.00

Достапно.

Совршена перница за вашето дете! Рачно изработено во САД од Белиот Лотус Дом. Гордо направени од сите наши природни или органски влакна, опфатени во органска ткаенина од органски памук GOTS. Само совршена димензија 13x18 во меко полнење, за вашето малечко.

Детали

Избор на клиенти