Омбре Перика човечка коса перика За Црни Жени Двобојна Боја Чипка Без Лепак Предни Перики бразилска Девствена човечка коса вигпре Откинати Свиленкаста Права омбр?
Свеж

Омбре Перика човечка коса перика За Црни Жени Двобојна Боја Чипка Без Лепак Предни Перики бразилска Девствена човечка коса вигпре

DEN 2471.84

Достапно.

Перики за човечка коса - 10а бразилски перики за човечка коса со бебешка коса - необработени - врвен квалитет. Јазли - сите перики изветвени јазли, но лажните јазли на перика на скалпот се невидливи, нема потреба од избелување. Линија за коса-единечни јазли плус претходно откинат, природен изглед. Без лепак - перики за човечка коса со 4 чешли мала капа 21 " за избор. Линија на коса : човечка коса со бебешка коса, Претходно извадена линија На коса без гужва или неред како вашата коса. Боја : 1б/30 омбре боја, црни корени русокоса на крајот - мала разлика во бојата За Стапката на Прикажување На Екранот. Густина : оваа е 180%, - периките не можат да се вратат доколку се исече некоја чипка. 22.5" за целосна чипка перики & 360 чипка перика и лажни скалпот 360 чипка перика. & 360 чипка перика & лажни скалпот 360 чипка перика.

Детали

Избор на клиенти