Боб Перика Човечка Коса 13х4 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Кратки Боб Перики За Црни Жени 180% Густина Директно Боб Фронтални Перики Човечка Коса Претходно Отки?
Свеж

Боб Перика Човечка Коса 13х4 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Кратки Боб Перики За Црни Жени 180% Густина Директно Боб Фронтални

DEN 735.84

Достапно.

?кратка боб перика човечка коса материјал : боб перика човечка коса 13х4 фронтални перики од чипка човечка коса претходно откинати со бебешка коса без лепак. 100% непреработена бразилска девица 10а човечката коса, исечена од млад здрав донатор, нема мирис, нема чуден слој. ? директно боб чипка предни перики човечка коса : 180% густина,целосна и густа.13х4 чипка фронтална боб перики за црни жени човечка коса. природна линија на коса, изветвени јазли, лесна за инсталирање, пријателска за почетници.100% точно на должината. ? боб чипка предни перики човечка коса : дизајн без лепак, полн, густ, без заплеткување, без чуден мирис, мека и свиленкаста, природна боја може да биде обоена, изветвена, исправена, завиткана и редизајнирана како што сакате.просечна големина на капачето (21,5 инчи-22,5 инчи), 4 Чешли и 2 Прилагодливи Ремени, Добро Одговараат На Повеќето Луѓе. ?боб перика човечка коса чипка големина : оваа боб перика направена од директно 13х4 HD чипка предни перики човечка коса, невидлива чипка боја, уво до уво транспарентна чипка се топи во кожата совршено, може лесно да направи слободен/ среден/ страничен дел. ? боб човечка коса перика : 1-3 дена премиер превозот одржлива, 24 часа услуги на клиентите секогаш чекаат за вас.ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме додека не бидете задоволни. П1. Како Правилно Да ја Измерите Должината на Косата?. А1 : кога Ќе Ги Измерите Периките, прво истегнете ги ДИРЕКТНО. Измерете го Од Врвот до Крајот на Најдолгиот Дел. П2. Дали Периката Може Да Биде Добро Обоена И Избелена?. А2 : тоа е 100% девствена човечка коса,можете да ја обоите, рестилизирате и избелите косата.Но, во повеќето случаи, им предлагаме на нашите клиенти да ја обработуваат косата од личен бербер. П3. Како да се избегне заплеткување или опаѓање на косата?. А3 : ве Молиме измијте ја косата со висококвалитетен шампон. Ве молиме секојдневно чешлајте ја кадравата коса со широк чешел за заби, ве Молиме секогаш консултирајте се со вашиот стилист пред да се обидете со какви било техники за стилизирање што не сте сигурни. П4. Коса Перика Мирис?. А4 : 100% без хемикалии, можеби има малку мирис на шампон, но може да се отстрани со заедничко перење со шампон и регенератор.

Детали

Избор на клиенти