КВИНЛУКС ПЕРИКИ Вода Бран Човечка Коса Перики СО Удирања 13х4 HD Чипка Предна Перика За Црни Жени Реми Краток Кадрава Намалување На Боб Перика Со Удирања 180% Denisty Претх
Свеж

КВИНЛУКС ПЕРИКИ Вода Бран Човечка Коса Перики СО Удирања 13х4 HD Чипка Предна Перика За Црни Жени Реми Краток Кадрава Намалување

DEN 2799.84

Достапно.

Густина На Косата : 180% (Стандардно).5" 15)перики Без лепак : чипка перика со чешли, прилагодливи РЕМЕНИ ЛЕСНИ за носење 16)содржина : 1 перика Во Кутија Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Пишете ни директно, НИЕ ќе ви ОДГОВОРИМЕ што е можно поскоро. Одете до корените.Фала!!! Насоки 1. Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење.Боја На Коса : #Природна Боја.

Детали

Избор на клиенти