Перика од 80 тите Години Со Бандана За Мажи Долга Кадрава црна Рокерска перика за ноќта на Вештерките
Свеж

Перика од 80 тите Години Со Бандана За Мажи Долга Кадрава црна Рокерска перика за ноќта на Вештерките

DEN 3.33

Достапно.

Ова е многу паметна перика, ќе добиете тони комплименти ако ја изберете оваа перика!. Не еднократна употреба перика или само за ноќта на вештерките.Подгответе се за совршен нов изглед. 100% синтетички влакна отпорни на топлина, кои можат да бидат пермирани, обоени, исечени или САМОСТОЈНИ во свој стил. Прилагодлива Големина На Капачето : Висококвалитетното капаче за роза одговара на сите, внатрешната мрежа за капачиња со две прилагодливи ремени, кои можат да се испреплетат во фиксна положба до соодветни големини на главата за возрасни. Пакет Вклучени : 1 Перика + 1 Бандана + 1 Перика Капа. Инспирирани од популарните забави со рокерска тема од 80-тите, пробавме многу различни стилови на коса за да ја смислиме оваа прекрасна перика. Ние ја зголемивме големината специјално за поставување на американската машка просечна големина на главата. Влакната отпорни на топлина изгледаат природно и можат да бидат пропуштени со железо. Вклучена е бандана, можете веднаш да ја започнете вашата косплеј.

Детали

Избор на клиенти