Аокија Кратка Русокоса Перика Слоевита Пикси Исечете Кратки Перики За Жени Синтетичка Партија Дневна Перика
Свеж

Аокија Кратка Русокоса Перика Слоевита Пикси Исечете Кратки Перики За Жени Синтетичка Партија Дневна Перика

DEN 2.33

Достапно.

Боја и Должина на перика : Русокоса мешана кафеава боја, 6 инчи. Големина На Капачето На Перика : Просечно 22,5". Мека роза мрежа со прилагодливи ремени. Совршено одговара на големината на главата. Материјал за перика : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина (Отпорни На Топлина до 180 Степени Целзиусови). Мек на допир, погоден за секојдневно носење. Перика Применливи Прилики : кратката русокоса перика изгледа реално и природно, е идеална за секојдневниот живот, концерти, тематски забави и сите други прилики. За Стилизирање : можете да ја чешлате косата на која било страна и да ја менувате фризурата секој ден. Должина : 6 инчни кратки перики. Боја : Русокоса мешана кафеава перика. Материјал : Висококвалитетни синтетички влакна, меки и удобни за допир. Тежина : Околу 110гр, лесен, без притисок, погоден за секојдневно носење. Големина На Капачето На Перика : Просечно 22,5". Мека роза мрежа со прилагодливи ремени. Совршено одговара на големината на главата. Применливи Прилики : префинетост жени краток русокоса перика, пикси намалување стил, слоевит перика со удирања. Погоден за секојдневна употреба и косплеј. Кога ќе ја добиете оваа перика, можете да ја отворите и тресете неколку пати за да ја направите вашата коса помека и поприродна. Можеби има мала разлика помеѓу сликата и производот што го добивате поради светлината и причината за мониторот, ви благодариме за разбирањето.

Детали

Избор на клиенти