н / Модна Европска И Американска Шапка За Коса Една Црна Плетена Капа Перика Долга Права Црна Перика Капа Една
Свеж

н / Модна Европска И Американска Шапка За Коса Една Црна Плетена Капа Перика Долга Права Црна Перика Капа Една

DEN 1.33

Достапно.

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка. Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни. Внатрешни нето карактеристики : удобно, дише, зелено и еколошки. Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, тематски забави, Ноќта на Вештерките, играње улоги итн. Погоден за различни форми на лице : дизајнот на шапката може да ја измени формата на лицето и да го покрие челото. Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка.Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни.Внатрешни нето карактеристики : удобно, дише, зелено и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, тематски забави, Ноќта на Вештерките, играње улоги итн.Погоден за различни форми на лице : дизајнот на шапката може да ја измени формата на лицето и да го покрие челото.Обем на капаче : слободна големина (прилагодлива)големина На Интранет : 21,5 инчи материјал за коса : Картичка Свила/Кани Каренефикасност : коса и капа во една структура : капа + перика карактеристики : стилска личносткарактеристики на косата : долготрајна фризура, природен пакет за боја на коса вклучува : 1 * капа вињотице : бидејќи различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од горенаведената слика. ви благодариме за разбирањетопоради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Детали

Избор на клиенти