Кратки Боб Перики Човечка Коса 4х4 HD Транспарентни Чипка Предни Перики За Црни Жени Без Лепак Бразилска Девица Човечка Коса Затворање На Чипка Директно Боб Перики 15
Свеж

Кратки Боб Перики Човечка Коса 4х4 HD Транспарентни Чипка Предни Перики За Црни Жени Без Лепак Бразилска Девица Човечка Коса

DEN 1006.08

Достапно.

Исплакнувањето со топла вода ќе го оштети капачето.Чувајте ја перика на држач за перика за да избегнете несакани свиоци или стегање.Квалитет на Човечка Коса : Необработена Бразилска Човечка Коса, Минимално Опаѓање, Исто Како И Нашата Сопствена Коса, Без Хемикалија, Здрава, Жива, Вредност за Парите.Избегнувајте четкање на косата кога е влажна за да спречите оштетување. Природна Боја, Може да Биде Обоена, Изветвена, Завиткана и Редизајнирана Како Своја Коса.Боја на чипка : HD Транспарентна Швајцарска Чипка, може Да Одговара На Вашата Кожа Многу Подобро од Обичната Чипка, Беспрекорна и Незабележлива. ❀ Брза Испорака : Кратки Боб Перики Човечка Коса Испратена ОД НАС ОД ФБА, Брза Бесплатна Испорака 2-5 Работни Дена. Спецификации За Коса : 1. Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не, Ние Ќе Се Потрудиме да Ви Помогнеме.Боја На Човечка Коса : Природната Боја Може Да Се Обои.Чипката е деликатна и не треба да се влече или влече. Совети И Трикови 1.Тип Перика : Краток Директно Боб Перика Човечка Коса Чипка Пред Перики.Do не се исуши на цврста форма или манекенска глава за да се избегне истегнување на капачето.Должина на Човечка Коса : 8"-14" Должина Краток Боб Човечка Коса Перики во Парк. ❀ Лесен За Носење : Стандардно Со Средна Големина (22-22, 25 инчи), Директно Затворање На Чипка Без Лепак Боб Перики Човечка Коса со 2 Прилагодливи Ремени и 4 Чешли, Може Да се Прилагоди за Да Одговара На Повеќето Глави.Секое сечење или хемиски процеси, како што се пермирање или боење, треба да го направи професионален стилист за коса, не препорачуваме белење на човечка коса.Големина на чипка : Предна Перика Од Чипка Без Лепак, Швајцарска Чипка од 4*4 инчи Со Добра Способност за Здив, Издржливата Чипка Го Намалува Триењето На Природната Коса.❀ Материјал за коса : 10а Директно Кратки Боб Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса, Изработена од 100% Необработена Бразилска Девица Човечка Коса, Природна и Здрава, Мека и Тесна, Без Пролевање, Без Заплеткување.Не препорачуваме спиење, туширање или пливање додека ја носите периката. Тип на чипка : 4х4 HD Транспарентна Швајцарска Чипка, Може Да Одговара На Вашата Кожа Многу Подобро од Обичната Чипка, Мека И Дише, Природен Изглед и Удобно Носење Ви Даваат Пријатно Искуство.Материјал За Коса : 100% Бразилска Девица Човечка Коса. ❀ Детали За Коса : Чипка Пред Боб Перики Човечка Коса, 150% Густина, Природна Линија На Коса Претходно Откинати Перики.

Детали

Избор на клиенти