Quinlux Перики HD Транспарентна Чипка 4/27 Нагласи 13x6 Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 180% Густина Тело Бран HD Чипка Фронтална Човечка Коса Перики Мед ?
Свеж

Quinlux Перики HD Транспарентна Чипка 4/27 Нагласи 13x6 Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 180% Густина Тело

DEN 3791.84

Достапно.

1.100% Бразилска Човечка Коса, Мек, Здрав Крај, Без Сува, без фоликул, без заплеткување Без пролевање. 2.ХД Транспарентна Чипка, Одговара На сите Кожи. 3.Просечна или друга големина чипка предната капа, прилагодлив и удобен. Детална големина може да се најде во описот на производот. 4.Ако ви треба голема капа или мала капа, ве молиме директно пишете ни пред да ја извршите уплатата. 5.Завиткајте ја и исправете ја косата со соодветна температура.

Детали

Избор на клиенти