ПЕРИКА ЗА Замена НА Косата XZGDEN, Перики Во Европа И Продажба На Перика Боб Перика Со Глави Од Печурки, Пастелна Брановидна Перика
Свеж

ПЕРИКА ЗА Замена НА Косата XZGDEN, Перики Во Европа И Продажба На Перика Боб Перика Со Глави Од Печурки, Пастелна Брановидна

DEN 1.67

Достапно.

услови косата е многу важна за да ја направи мека и податлива.Се надеваме дека нашите производи секогаш ќе бидат со вас.Модификација На секое лице, типот Лиу Чи може да биде слободно наклонет.Реална природа Компатибилна со целото лице дополнителни поени.Модификација На секое лице, типот Лиу Чи може да биде слободно наклонет. Користење на деликатна роза во мрежата, удобна и не затнат. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од дваесет и четири часа.Сеуште сме многу млади и ни треба вашето охрабрување и поддршка. Процес Компатибилен со производство на machine. нанесете боја на која било боја.Оставете го да се исуши на воздух наместо да се исуши. Процес Компатибилен со производство на machine.Реална природа Компатибилна со целото лице дополнителни поени.It тоа е кратка коса.It тоа е кратка коса.Се надеваме дека нашите перики ќе ви донесат самодоверба и убавина.Доколку имате предлози за подобрување,слободно контактирајте не.Лесно за врзување, лесна нега. 15 Дена Нема Причина За Враќање. Опис на производот [Перика]Тука е компанија посветена на потребите на поголемиот дел од перики.Ние активно ќе учиме од вас и континуирано ќе ги подобруваме нашите производи. Овој производ може да пермира, коса направена од жица со висока температура. нанесете боја на која било боја.Измијте ја косата најмалку двапати неделно. Користење на деликатна роза во мрежата, удобна и не затнат.Нашата цел е да ви обезбедиме најдобро искуство за купување.

Детали

Избор на клиенти