Алаза Ѕвездена Ноќ Ван Гог Маслена Слика Голема Торба За Перење Алишта Склоплива Со Рачки Водоотпорна Издржлива Облека Тркалезна Корпа За Перење Валкани Корпи Орг
Свеж

Алаза Ѕвездена Ноќ Ван Гог Маслена Слика Голема Торба За Перење Алишта Склоплива Со Рачки Водоотпорна Издржлива Облека Тркалезна

DEN 2.67

Достапно.

Голема Пречка За Перење : Никој не сака да поминува многу време во перење алишта и сака да го одржува вашиот плакар и студентска соба чисти и без неред, паметно и стилско решение, нашата корпа за перење е добар помошник, има голема големина 12,6" х 11"х 22,7" за плакари. Тежок Материјал : со 2 алуминиумски тркалезни рачки со меки рачки, цврсти и лесни за носење со едната рака; црната оксфордска ткаенина обложена со ЈП е отпорна на нечистотија, со јп табла на дното, цврста и дише за да ја заштити вашата облека или играчки за бебиња. Декоративно : со дизајн на персонализација, убава шема за печатење и висококвалитетна технологија за печатење, Вашиот Отежнувач за перење изгледа уникатно, изгледа шик насекаде во вашиот простор. Преклопна Корпа За Перење : функцијата Што Се Склопува ја прави совршена за патување или складирање дома и лесно складирање кога не се користи, не зазема дополнителен простор, големиот капацитет гарантира дека ги задоволува сите ваши потреби кога ќе дојде време. Модерна и Практична : креативна идеја за подарок за сопруга, мајка, сопруг, пријатели или себе, им овозможува на децата да складираат играчки и да заштедат време правејќи домашни работи секој ден;лесен за нега, едноставно избришете го рачно со влажна крпа. Спецификација Бренд : Алаза Материјал : Дебела Оксфорд Ткаенина Димензии : 12.6"(Л) х 11"(В) х 22.7 " (Ж) Тежина : 1.09 фунти Зошто Да Изберете КОРПИ ЗА Перење АЛАЗА? Посилни и меки рачки, рачките се дизајнирани со 2 алуминиумски тркалезни рачки со меки рачки, така што тие нема да се скршат кога ќе ги подигнете тешките предмети. Дебел оксфордски материјал, извонредна работна манипулација, обезбедува долгогодишна употреба! Црна Постава, мека и дише, заштитете ги вашите предмети за складирање. Црниот ентериер е отпорен на нечистотија. Поголем капацитет, убав и практичен, голем отвор на врвот на пречката, има Голем волумен за држење облека за перење или играчки за бебиња.Стилски насекаде, преносливата облека го попречува колеџот, студентскиот дом, патувањето, кампувањето итн.

Детали

Избор на клиенти