Цртан филм Симпатична октопод топка за пенкало за повлекување на црна рунда за ситни точки за канцеларија за пишување на тетратки 0,5 мм 1/2/4 компјутери
Свеж

Цртан филм Симпатична октопод топка за пенкало за повлекување на црна рунда за ситни точки за канцеларија за пишување на тетратки

DEN 2.67

Достапно.

【Пенкала за топка】 Оваа пенкала за топка има убав врв за пишување од само 0,5 мм. 【Материјал】 Домувањето на финовите на Бирос е изработено од тежок компјутер и нема да се скрши лесно, така што може да се користи со доверба. 【Удобно за употреба】 Прилагодените пенкала за топка има тркалезно тело за поудобен зафат. 【Единствени отпечатоци】 Нашите пенкала за топка се отпечатени со персонализирана шема, со персонализирана графика што е симпатична и смешна, стилска и оригинална. Користете го насекаде за да ги покажете малите рафинирања во вашиот живот. 【Практичност】 Прилагодено пенкало за фино врвови може да се користи за земање белешки, пишување, итн. И затоа е идеално за наставници, лекари и медицински сестри или канцелариски работници. Персонализирано пенкало за топка со симпатична и забавен дизајн, изберете 1 пенкало, 2 пенкала или 4 пенкала. Пенкалото што може да се повлече од топка е погодно за работа, пишување на тетратки или пишување писма.

Детали

Избор на клиенти