САД Запечатување ЗУСАНСР-Ф-112 Фирма Неопренови Пена Ролна, Без Лепило, 1/8 Висина, 36 Ширина, 30 ' Должина
Свеж

САД Запечатување ЗУСАНСР-Ф-112 Фирма Неопренови Пена Ролна, Без Лепило, 1/8 Висина, 36 Ширина, 30 ' Должина

DEN 1.67

Достапно.

Форма : Ролна; Тип На Клетка : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови. Одделение : Ролна; Цврстина : Затворена Ќелија; Тип На Поддршка : Неопренови. Дебелина : 1/8"; Ширина : 36"; Должина : 30 стапки. Боја : Црна; Текстура : Мазна; Отклонување На Компресија на 25% : 20 пси; Густина : 20 фунти / кубни. фт.; Цврстина на истегнување : 200 пси. Температурен Опсег : -70° до 200° F; Спецификации Исполнети : ASTM D1056 2 C4, FMVSS-302.

Детали

Избор на клиенти