3 пакет iPhone 11Pro Max/XS Max HD заштитник на екранот 6.5 '' 9H Супер тврдост HD екран, доказ за измама
Свеж

3 пакет iPhone 11Pro Max/XS Max HD заштитник на екранот 6.5 '' 9H Супер тврдост HD екран, доказ за измама

DEN 3.33

Достапно.

i Phone 11 Pro Max / XS Max, 6,5 инчи. Заштитник на екранот изработен од најновиот врвен квалитет 9 H тврд 3Д ултра-тенок H. Изработено е од висококвалитетно стакло со калено со премиум. Заштитник на екранот и заштитник на фотоапаратот имаат светло пренесување од 99,99%. Без разлика дали е ден или ноќ, телефонскиот екран се одржува оригиналниот квалитет, ви дава ултра-чисто искуство за гледање и фотографирање. Дизајн пријателски дизајн. Willе остави мал простор за да одговара на целиот случај. Се чувствува непречено чувствително на допир - премија отпечаток и отпорност на измама дебела само 0,3 мм, овој заштитник на екранот одржува чувствителност на висок допир. Ако имате какви било прашања за време или по инсталацијата, само испратете ни е -пошта и ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме.

Детали

Избор на клиенти