Csfry Бебе Момчиња Чевли Prewalker Чипка Повик Патики
Свеж

Csfry Бебе Момчиња Чевли Prewalker Чипка Повик Патики

DEN 2.67

Достапно.

Полиуретански ѓон. Топло Совети : Возраст само за повикување, ве молиме љубезно измерете ја должината на нозете на вашите мали ангели за вистинската големина пред купувањето. 3-6 месеци=11 СМ/4,25 инчи(Единствен Знак : {1});6-12 месеци=12 СМ/4,62 инчи(Единствен Знак : {2}); 12-18 месеци=13 СМ/5 инчи (Единствен Знак : {3});. 100% мека бебешка пријателска стп кожа, безбедноста тестирана за мир на умот.

Детали

Избор на клиенти