Спери Кид Пристаниште Плима Патики
Свеж

Спери Кид Пристаниште Плима Патики

DEN 3.33

Достапно.

Платно. Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. Не кожа горниот дел. Чипка за сигурно вклопување. Поместена јака за пета за дополнителна удобност во текот на целиот ден. Перниче за мемориска пена за удобност и стабилност. Потпис гумен надворешен ѓон без обележување со зафат и влечење. Оваа патика инспирирана од ретро опфаќа изглед од старата школа и јака со потпетици што ја максимизира удобноста. Неговото затворање со врвки обезбедува стапалата да останат безбедни додека гумениот надворешен ѓон што не означува обезбедува зафат и влечење од дворот до игралиштето.

Детали

Избор на клиенти