Внесете Новороденчиња Момчиња Високо-врвот Патики Кафеава Бебе Чевли
Свеж

Внесете Новороденчиња Момчиња Високо-врвот Патики Кафеава Бебе Чевли

DEN 191.68

Достапно.

Увезени. Ѓон од вештачка Кожа. ГОЛЕМИНА-0-6 Месеци (Должина На Влошка 4,3 инчи) ; 6-12 Месеци (Должина на Влошка 4,7 инчи); 12-18 Месеци (Должина на Влошка 5,1 инчи). Човек направен кожа горниот за издржливост и стил. Мек И Анти-лизгачки Ѓон. Прави одличен подарок за туширање за бебиња!. Ние исто така нудиме 100% Гаранција За Задоволство со Нула Кавга Се Враќа.

Детали

Избор на клиенти