Pyyiqi Предводена Светне Чевли За Деца Високи Патики За Момчиња Девојки Хип-Хоп Танцување Чевли За Ноќта На Вештерките Божиќ Партија СО USB Полнење
Свеж

Pyyiqi Предводена Светне Чевли За Деца Високи Патики За Момчиња Девојки Хип-Хоп Танцување Чевли За Ноќта На Вештерките Божиќ

DEN 463.84

Достапно.

Стп. Увезени. Гумен ѓон. Кога ќе ги облечете овие ПАТИКИ СО ВИСОК врв, вашите стапала може да имаат 7 единечни бои сјај и 4 трепкачки модели, да ги осветлат нозете и да бидат најсветлата ѕвезда во мракот. Чевлите СО ВИСОК врв усвојуваат издржлив Горен материјал Од Стп Кожа,ткаенина од памучна обвивка и гумен надворешен ѓон што не се лизга може да ги одржува вашите стапала удобни за долги прошетки. Специјален Дизајн : Копче За Прекинувач скривајќи го ременот во делот за врзување,исто така е прекинувач за полнење.Лесно за контрола на светлото вклучено и исклучено, притиснете го за да се вклучи. Со секое притискање, се менува во друг режим на светлина., во исто време скриеното копче нема да влијае на вашето удобно искуство со носење. УСБ-Полнење : Секој пар чевли содржи кабел. Лесно е да ги наполните чевлите СО USB кабел, можете да наполните секое место каде што ќе можете да го поврзете USB-интерфејсот. Оваа мода предводена чевли може да биде каузална патика,исто така може да биде хип-хоп чевли во текот на ноќта. Унисекс децата ги осветлуваат патиките е идеален подарок, кој е совршен за вашите семејства, пријатели И колеги И можете да го носите Во Ноќниот Клуб, Денот На Роденденот/ Вљубените/ Ноќта На Вештерките/ Денот На Благодарноста/ божиќниот подарок, Вечерното Возење и така натаму.Само изберете пар сјајни чевли за вашите пријатели, љубовници и деца наскоро.

Детали

Избор на клиенти