Патики за пискави патики Каи платно чевли за чевли за мали деца со отстранлив пискач
Свеж

Патики за пискави патики Каи платно чевли за чевли за мали деца со отстранлив пискач

DEN 2.00

Достапно.

Гума ѓон. Црното платно горниот, флексибилен гумен ѓон, толку удобно, вашиот пискав cutie никогаш нема да сака да ги соблече. Пискањето може да се замени со тивок приклучок за да можете да продолжите да уживате во симпатичниот стил каде и да ве одведат вашите авантури. Брзо и лесно се облекува и полетува. Гума ѓон. Црното платно горниот, флексибилен гумен ѓон, толку удобно, вашиот пискав cutie никогаш нема да сака да ги соблече. Пискањето може да се замени со тивок приклучок за да можете да продолжите да уживате во симпатичниот стил каде и да ве одведат вашите авантури. Брзо и лесно се облекува и полетува. Sweeaker Sneakers Kai Canvas Shoe. Ова стилско светло сиво платно чевли украсува сино печатење на граѓа за да додадете малку на вашите мали манжетни на секој чекор. Чевли со висок врв во стилот има затворање на Велкро, што го прави лесно и вклучено, и надвор од курсот, пискањето ќе обезбеди часови на забава, со што може да се знае „секогаш“ каде е вашето дете во јавноста. - Додадете малку замав во стилот на вашето дете - црно платно горниот, флексибилен гумен ѓон, толку удобно, вашиот пискав cutie никогаш нема да сака да ги соблече. - Пикнувањето може да се замени со тивок приклучок за да можете да продолжите да уживате во симпатичниот стил каде и да ве одведат вашите авантури. - Брзо и лесно да се облече и полетува.

Детали

Избор на клиенти