Borola 20pcs патент влече PVC најлонски кабел за продолжување на патент табулаторот за ранец јакни за багаж чанти чанти
Свеж

Borola 20pcs патент влече PVC најлонски кабел за продолжување на патент табулаторот за ранец јакни за багаж чанти чанти

DEN 1.00

Достапно.

Големина : 2,5 инчи во должина (64мм). 1,5-инчен (38мм). Направено од најлон и пластика, продолжението на патентот е издржливо ,. 20 парчиња патент влече, ви помагаат лесно да ја препознаете торбата, да ги задоволите вашите потреби за многу облека. Лесно е да се заменат рачки со скршени или исчезнати патенти, замена за влечење на патент за само неколку секунди без да користите алатки. Повлекувањето на патентите може да одговара за вашите торби, јакни, чанти, случаи на патувања со ранци. Под помош на влечење на патент, можете брзо да се движите нагоре и надолу по синџирите.

Детали

Избор на клиенти