216 ПАРЧИЊА Материјали За Роденден На Виножито Сет 7 инчи 9инч Хартија Чинии За Забави Со Виножито Салфетки Пластични Садови Вилушки Лажици Ножеви Служат 36 гости За Т
Свеж

216 ПАРЧИЊА Материјали За Роденден На Виножито Сет 7 инчи 9инч Хартија Чинии За Забави Со Виножито Салфетки Пластични Садови

DEN 1.00

Достапно.

Комплет материјали за забави со виножито : ќе го добиете комплетот садови за виножито, вклучувајќи 36 парчиња хартиени чинии од 9 инчи, 36 парчиња хартиени чинии од 7 инчи, 36 парчиња салфетки за виножито, пластични ножеви вилушки лажици, шарени материјали за забави направете ја вашата забава попривлечна, може да послужи 36 гости. Деликатен дизајн на виножито : чиниите и салфетките за забави на виножитото се дизајнирани со виножито, облаци, ѕвезди, симпатичниот дизајн изгледа деликатно, живописна боја на моделот додавајќи атмосфера на вашите настани, направете ги вашите деца посреќни. Доволно количество партиски плочи во собата : хартија виножито плочи и шарени пластични ножеви вилушки лажици се направени од ножеви за еднократна употреба материјал, може да ви заштеди време за чистење погодно за партијата, доволно количество ги задоволува потребите на вашите гости. Одговара на повеќето прилики : нашиот комплет за забави со виножито погоден за роденденска забава, забава со тематика на виножито, свадби, тушеви за бебиња, дипломирање, исто така, може да ја украси вашата маса или забава, оставајќи им на вашите гости одлични впечатоци. Совршен партија материјали : нашата партија материјали во собата може да одговара на други виножито декор предмети, виножито партија садови направи вашиот виножито партија роденден да стане прекрасен.

Детали

Избор на клиенти