2 ПАРЧИЊА Држач За Плакати За Хендикеп За Паркирање, Држач За Плакати За Хендикеп За Хендикеп, Транспарентна Дозвола За Паркирање Со Посебни Потреби Заштитен Капак
Свеж

2 ПАРЧИЊА Држач За Плакати За Хендикеп За Паркирање, Држач За Плакати За Хендикеп За Хендикеп, Транспарентна Дозвола За Паркирање

DEN 95.84

Достапно.

[Висококвалитетен материјал] : капакот за паркирање Со Посебни Потреби е изработен од висококвалитетен пвц материјал, сигурен квалитет, мек и флексибилен, нема лесно да се деформира или скрши и може да се користи долго време. [Лесно за закачување и пренесување] : држач за хендикеп за Автомобил со вградени големи пластични куки, многу лесен за закачување, може лесно да се отстрани или пренесе на друг автомобил, погоден за сите видови ретровизори на автомобили. [Јасен Надворешен Дизајн] : овие држачи за знаци за паркирање со хендикеп се дизајнирани со јасна надворешност, висока дефиниција и лесни за прикажување, што ви овозможува да ги видите знаците за хендикеп внатре без да мора да пребарувате низ нив кога ви треба; тие исто така ги спречуваат вашите знаци на хендикеп да бидат изгребани, свиткани и искинати. [Големина на носителот на знакот за попреченост] : 12,2 инчи х 5 инчи (31 СМ х 12,7 СМ), соодветно и погодно за чување и прикажување на вашите знаци, внесете многу погодност во вашиот живот; вклучени се знаци, ве молиме имајте предвид дека треба да ја проверите големината на вашите етикети пред да ги купите. [За нас] : ние се стремиме постојано да иновираме за да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, да им обезбедиме подобри производи и да создадеме совршено искуство со производот. Нашата цел е да им служиме на секој детал и да донесеме погодност за секое семејство. Спецификации : Материјал : Големина на пвц материјал : 12,2 инчи x 5 инчи Боја : транспарентен Пакет вклучува : 2*Држач За Паркирање Со Хендикеп 1*Карактеристики на знаци за Плакати : овие држачи за знаци за паркирање со хендикеп се дизајнирани со јасна надворешност, висока дефиниција и лесен за прикажување, што ви овозможува да ги видите знаците за хендикеп внатре без да мора да ги пребарувате кога ви треба. Забелешки : вклучени Се Плакати, проверете ја големината на вашата етикета пред купувањето. Овој капак на етикетата не е погоден за претходните ЕТИКЕТИ НА БАРИЕРАТА НА NC.

Детали

Избор на клиенти