Традиционални бејзбол панталони со колена во стилот на коленото Champro Boys
Свеж

Традиционални бејзбол панталони со колена во стилот на коленото Champro Boys

DEN 1.33

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на ременот. Машинско миење. 2,5 инчи на половината со силика гел. Лабава вклопување, права шема на нозете со градежна конструкција. Карактеристики на отворање на нозете, прицврстувач за прицврстување на јамка, што овозможува моментално прилагодување. Два џебови за грб, јамки за појас на про -тунел и засилено душевно колено. Ykk патент и затворање на двојно прилепување.

Детали

Избор на клиенти