Сина 84 машка џемпери Капетан
Свеж

Сина 84 машка џемпери Капетан

DEN 2.00

Достапно.

55% памук, 45% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Сина 84 фан омилен Ајова Хокиис Машки отворено дно џемпери. Овие машки џемпери во Ајова имаат графички нозе, совршено за секој обожавател на Хокис, кој сака да ја покаже гордоста на својот тим. Овие џемпери на Ајова Хокики се направени од удобно руно со двојна мешавина и имаат покриена еластична лента за половината со внатрешен цртеж. Овие панталони имаат џебови за цвест, што ги прави одличен додаток на секоја гардероба на обожаватели на Ајова. Сите производи на Сините 84 се официјално лиценцирани од универзитетите и се произведуваат со употреба на етички практики за извори и производство. 55% памук, 45% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Гордо прикажете ја гордоста на вашиот тим со овие отворено дно џемпери. Овие удобни џебови имаат џебови и внатрешен цртеж што ги прави одличен главен дел за вашата гардероба на колеџ.

Детали

Избор на клиенти