Под оклопни девојки јога пантолони
Свеж

Под оклопни девојки јога пантолони

DEN 305.76

Достапно.

92% полиестер, 8% спандекс. Увезени. Машинско миење. Широк, јога инспирирана од половината со средно вклопување. Систем за транспорт на влага за потпишување ја фаќа потта за да ве остави суви и лесни. Лесната конструкција на истегнување ја подобрува подвижноста за целосен опсег на движење. Анти-ОДОРНА ТЕХНОЛОГИЈА. Лого на топлинска заптивка.

Детали

Избор на клиенти