Неонислатки Женски Тренинг Хеланки Телефонски Џеб Трчање Јога Панталони
Свеж

Неонислатки Женски Тренинг Хеланки Телефонски Џеб Трчање Јога Панталони

DEN 319.84

Достапно.

Одликувајќи се со класично вклопување на нозете со широк појас и висок квалитет. Ткаенина за брзо Сушење дизајнирана да ја отстрани влагата од вашето тело, обезбедувајќи максимална удобност. Два странични џебови нудат доволно простор за складирање на сите ваши најважни работи како телефон, клучеви и картички итн. Триаголник меѓуножје Шипки поддржува слободно движење. Овие јога панталони одат со речиси секоја облека како спортски градник, блузи за резервоари и одлично работат под фустани, здолништа и долги врвови. Одлично за цела година употреба. Полиестер/Спандекс. Увезени. Еластично затворање. Машинско Перење. 45% Најлон, 43%Полиестер И 12% Ликра/ 88%Полиестер и 12% Ликра. Направено Со Четиринасочна Истегнување и Непроѕирна Ткаенина, Растеглива и Дише. Дизајниран да ја отстрани влагата од вашето тело, обезбедувајќи максимална удобност. СОВРШЕН ЗА АКТИВНИ ЖЕНИ - Неонислатки јога хеланки со два Големи Странични Џебови достапни за 4",4.7",5",5.10" Мобилен Телефон. Совршен за Јога, Трчање, Тренинг, Фитнес, Пилат, Зумба и секојдневно секојдневно носење. Машина за перење. Полиестер/Спандекс. Увезени. Еластично затворање. Машинско Перење. 45% Најлон, 43%Полиестер И 12% Ликра/ 88%Полиестер и 12% Ликра. Направено Со Четиринасочна Истегнување и Непроѕирна Ткаенина, Растеглива и Дише. Дизајниран да ја отстрани влагата од вашето тело, обезбедувајќи максимална удобност. СОВРШЕН ЗА АКТИВНИ ЖЕНИ - Неонислатки јога хеланки со два Големи Странични Џебови достапни за 4",4.7",5",5.10" Мобилен Телефон. Совршен за Јога, Трчање, Тренинг, Фитнес, Пилат, Зумба и секојдневно секојдневно носење. Машина за перење. Неонисвитс јога панталони, слабеење, останете-ставете го тренингот цврсто што го сакате, со странични џебови за тотирање телефон, картички, клучеви и други најважни работи во движење. Идеални панталони за вежбање за жени кои живеат активен животен стил. Тоа може да ви даде најрелаксирачко искуство за вежбање.

Детали

Избор на клиенти